Srebrna priznanja

Srebrna priznanja v šolskem letu 2020/2021

21. 11. 2020
Tekmovanje v znanju o SLADKORNI BOLEZNI (državno tekmovanje)
Larisa Mastnak – 8. r.
Leja Planko – 9. a

14. 4. 2021
VESELA ŠOLA (državno tekmovanje)
Žan Pertinač – 6. a

23. 4. 2021
ANGLEŠKA BRALNA ZNAČKA
Brina Dolničar, Eva Jelen, Brina Voga, Ana Zalokar, Tai Vojsk, Vid Leskovšek, Anja Polenšek, Ožbej Pušnik, Nick Novak, Mia Kos, Eva Bovha, Vesna Kladnik – 1. r.
Sara Gril – 1. r. PŠ Prevorje
Svit Župančič, Taja Zupan, Ajda Hernaus, Anže Hostnik, Nik Avbelj – 2. r.
Luka Guzej – 2. r. PŠ Loka pri Žusmu
Viktorija Lipovšek, Žan Pacek, Nika Bevc, Tinkara Bevc, Ajda Polšak, Vesna Kladnik – 2. r. PŠ Prevorje
Tea Vodeb, Patrik Kupec, Tinkara Tržan, Žiga Zupan, Nika Drame – 3. r.
Matic Loknar – 3. r. PŠ Loka pri Žusmu
Aljaž Pacek, Martina Gril – 3. r. PŠ Prevorje
Aleksej Ratajc – 4. r. PŠ Loka pri Žusmu
Tinkara Breg, Andrei Buianov, Jakob Trobec, Niko Skrbinšek, Matic Šraml Rebernik, Melanija Zidanski, Rebeka Jevšnik, Tilen Žavski, Anja Muškotevc, Aljaž Vodeb – 4. r.
Gal Doberšek, Luka Sović – 5. r. PŠ Loka pri Žusmu
Monika Oprešnik, Blaška Vinkler, Žiga Žgajner – 5. r. PŠ Prevorje
Tea Holcinger, Mateja Majerič, Viktor Buianov, Lana Selič, Luka Arzenšek, Zala Voga Slatenšek, Tinkara Jevšnik – 5. r.
Maj Novak, Maja Jagodič, Miha Mastnak, Žiga Pintar, Nik Mastnak, Jan Žafran, Aleks Čavš – 7. a
Anej Dimec, Mai Zelič, Aleks Centrih, Anže Kupec Arzenšek, Tjaša Žavski, Lucija Verk, Nika Gajšek, Julijan Lesjak, Kristina Tržan – 7. b
Luka Kodrič, Rebeka Koprivc, Blaž Steble, Sara Tanšek, Kiara Turnšek, Lana Zupanc,Gaja Recko, Nina Selič, Denis Zupanc, Benjamin Planko, Sara Belina – 8. r.
Alen Salobir, Nina Polenek Štorman, Luka Mansutti, Miha Mansutti – 9. b

6. 5. 2021
NEMŠKA BRALNA ZNAČKA
Timeja Novak, Lana Zupanc, Rebeka Koprivc, Kristina Planko, Nina Selič, Žiga Vidergar, Luka Kodrič – 8. r.
Tilen Tičer – 9. a
Neža Bobnar, Luka Mansutti – 9. b

7. 5. 2021
LOGIČNA POŠAST (šolsko tekmovanje)
Sara Artnjak, Eva Bovha – 1. r.
Sara Gril – 1. r. PŠ Prevorje
Zoja Leskovšek, Nik Avbej – 2. r.
Eva Polenšek, Jaka Šentjurc – 3. r.
Julija Petek – 4. r.
Jan Gunzek – 5. r.
Lara Pertinač – 5. r. PŠ Prevorje
Žan Pertinač – 6. a
Ana Bobnar – 7. a
Larisa Mastnak, Katarina Debelec – 8. r.
Leja Planko – 9. a
Danaja Krajnc – 9. b

15. 5. 2021
Tekmovanje v znanju matematike za VEGOVA PRIZNANJA (državno tekmovanje)
Žana Skale Mastnak – 6. b

21. 5. 2021
LOGIČNA POŠAST (državno tekmovanje)
Sara Artnjak – 1. r.
Julija Petek – 4. r.
Larisa Mastnak – 8. r.

 

Dostopnost